Zimowe promocje w zooplus

Czym byłaby zima bez pupila? Bez kota zakopanego w papierze do pakowania prezentów czy bez psa, który potajemnie podgryza świąteczną pieczeń czekającą na kuchennym blacie, a przyłapany na gorącym uczynku patrzy niewinnym wzrokiem. Bez spacerów po śniegu, smarowania łapek wazeliną w obawie przed solą na chodnikach i ubierania ciepłych sweterków, by chroniły nasze zwierzaki przed nieuchronnym zimowym mrozem…

Gdy temperatura coraz częściej spada poniżej zera, a śniegowa pokrywa robi się coraz wyższa, koniecznie zadbaj o to, by Twój pupil mógł w pełni cieszyć się z uroków zimy! W sklepie internetowym zooplus.pl przygotowaliśmy zimowe zabawki, karmy i przysmaki, które pomogą mu poczuć magię tej pory roku. Do tego w korzystnych cenach!

Ciesz się z zimowych promocji dla kota na karmy i przysmaki takich marek, jak między innymi Purizon, Feringa oraz Smilla, a także na wyjątkowe zimowe akcesoria, na przykład uroczy i przytulny śpiwór dla kota czy pluszową myszkę w czapce Mikołaja z walerianą, kocimiętką i orkiszem w środku.

Wśród specjalnych zimowych ofert dla psa znajdziesz przecenione karmy na przykład od Wolf of Wilderness, Briantos czy Lukullus. Obniżyliśmy ceny także na zimowe sweterki i płaszczyki dla psów oraz wygodne, ciepłe legowiska i maty grzewcze dla psich zmarzluszków, a to tylko preludium szerokiej oferty produktów z naszych zimowych promocji dla psa.

Całość oferty dla psa i kota możesz sprawdzić TUTAJ.

Leave a Reply