Nowość w zooplus! Dolina Noteci Premium – mokra karma dla psa najwyższej jakości

Mokra karma dla psa Dolina Noteci

Od teraz w sklepie dla psa na zooplus.pl możesz w korzystnej cenie kupić mokrą karmę dla psa z najwyższej półki – Dolinę Noteci.

Jaka jest mokra karma Dolina Noteci Premium?

Dolina Noteci to polska marka, uwielbiana przez konsumentów. Tysiące opiekunów w całej Polsce podaje te pełnoporcjowe posiłki swoim pupilom, wiedząc, że dzięki nim dostarczą im wszystkiego, co ważne dla zdrowia, dobrej kondycji i samopoczucia. Dzięki dopracowanej i ostrożnej metodzie obróbki oraz precyzyjnemu doborowi surowców karmy mokre dla psa Dolina Noteci PREMIUM charakteryzują się wysokimi współczynnikami strawności wszystkich składników odżywczych i są idealnie dopasowane do wymogów żywienia zwierząt.

Czy Dolina Noteci jest odpowiednia dla mojego psa?

Karmy mokre Dolina Noteci można podawać psom w każdym wieku i w każdym rozmiarze, niezależnie od trybu życia i wyglądu sylwetki.

Twój pies ma skłonności do nadwagi?

Zawartość tłuszczu w karmach Doliny Noteci nie przekracza 10%, dlatego też bez najmniejszych obaw można podawać je psom niezależnie od ich kondycji fizycznej. Zawarte w karmach czynne związki biologicznie gwarantują prawidłowy przebieg procesów metabolicznych. Ponadto zawarty w formule karm olej lniany wpływa znacząco na sprawne funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

Masz młodego, dorastającego psa?

Zawarte w karmach Dolina Noteci składniki gwarantują prawidłowe zmineralizowanie kości i zębów oraz prawidłowy przebieg procesów metabolicznych od wieku szczenięcego po wiek dojrzały. Dolina Noteci oferuje różne rodzaje karm dostosowane do wieku psa. Szczeniętom w wieku do 14 miesiąca życia podawaj karmy Junior, które gwarantują prawidłowy wzrost i rozwój organizmu u młodych psów za sprawą odpowiednich proporcji składników mineralnych (wapń:fosfor w proporcji 1,28:1).

Mokra karma dla psa premium

Odwiedź zooplus.pl i wypróbuj Dolinę Noteci już teraz! Pakiet próbny specjalnie dla Ciebie i Twojego pupila znajdziesz tutaj.

Leave a Reply