zoolove dla fundacji JOKOT

Program charytatywny zoolove organizowany przez zooplus ma na celu niesienie pomocy finansowej różnym organizacjom działającym na rzecz zwierząt w Polsce. Przynajmniej raz na kwartał wybieramy nową placówkę, na której cele zbieramy pieniądze pochodzące z wartości sprzedaży netto produktów oznaczonych logiem zoolove. Wytypowana organizacja otrzymuje 10% łącznej wartości sprzedaży netto produktów marki zoolove.


Sprawdź, jakie fundacje już otrzymały pomoc! Zgłoś do nas swoją fundację! Pomożemy! Więcej o akcji zoolove

W okresie od 1 marca do 30 kwietnia 2020 roku chcemy pomóc fundacji JOKOT, której celem jest polepszenie losu wolnożyjących kotów, leczenie potrzebujących oraz przekazywanie bezdomniaków do adopcji. Fundację założyła grupka wolontariuszy, którzy poznali się na forum.miau.pl. Dziś razem opiekują się ponad 400 kotami, choć ta liczbą ciągle się zmienia.

Fundacja pomaga również w sterylizacji ponad 600 kotów wolnożyjących rocznie, by zapobiegać wzrostowi zwierzęcej bezdomności. JOKOT działa w 100% charytatywnie i każdą złotówkę przeznacza na pomoc kotom. To niewielka organizacja, która działa na wielką skalę!

Na początku czerwca poinformujemy Was, jaką sumę razem uzbieraliśmy dla podopiecznych fundacji JOKOT. Zachęcamy do zapoznania się z produktami zoolove: https://www.zooplus.pl/shop/tylko_u_nas/zoolove_by_zooplus

Promujemy zoolove wśród klientów zooplus!
Do 19.03.2020 włącznie za zakup produktów marki zoolove otrzymacie aż 3 x zooPunkty! Dołącz i pomagaj z nami!

Leave a Reply