Time to share – klienci zooplus charytatywnie na Święta

Potrzebujące zwierzęta w Polsce mają powód do radości. Podczas naszej świątecznej kampanii klienci zooplus.pl podarowali zwierzakom ogromny prezent – ponad 130 tysięcy złotych!

Dwie akcje charytatywne podczas kampanii świątecznej zooplus

W trakcie kampanii świątecznej 2019 postanowiliśmy zorganizować dwie akcje, mające na celu zbiórkę pieniędzy na cele dobroczynne.

I tak, w dniach od 22.11. – 22.12.2019 z zakupionych przez Was produktów z logiem zoolove przeznaczyliśmy dodatkowe 20% ceny na pomoc wybranym fundacjom (czyli w sumie 30% zysku ze sprzedaży zoolove przekazaliśmy na cele charytatywne 😊).

Więcej o programie zoolove możesz przeczytać tutaj.

Natomiast w dniach od 10 do 16 grudnia 2019 roku zorganizowaliśmy dodatkowo charytatywny tydzień marek dostępnych tylko u nas! Odkładaliśmy 10% wartości sprzedaży netto produktów czterech marek dostępnych wyłącznie w zooplus: Concept for Life, Purizon, Wolf of Wilderness, Wild Freedom.

Więcej na temat całej kampanii świątecznej przeczytasz tutaj.

Do kogo trafiły pieniądze

Zebrana kwota w wysokości ponad 130 tysięcy złotych trafiła już do szesnastu organizacji pożytku publicznego w całym kraju – każde województwo ma swoją reprezentację. Wybierając organizacje, postawiliśmy na różnorodność! Na liście znalazły się fundacje i stowarzyszenia pomagające kotom, psom, małym zwierzętom, dzikim zwierzętom, ptakom, konkretnym rasom… jednym słowem za naszym pośrednictwem mogliście pomóc bardzo wielu różnym potrzebującym stworzeniom! Staraliśmy się wyselekcjonować jak najbardziej wiarygodne fundacje, zajmujące się szeroką działalnością dobroczynną.

Strony obdarowanych fundacji:

https://jamnikiniczyje.pl/

http://www.japaczesercem.pl/

https://www.fundacjakastor.org/

https://kroliki.net/pl/

http://ptakipolskie.pl/

https://wartagoldena.org.pl/

http://www.fioletowypies.pl/

https://fundacjakot.pl/

http://olesnickiebidy.pl/

http://przyjaznalapa.pl/

http://www.felineus.org/

http://www.afn.pl/

https://www.przygarnijkrolika.pl/

https://www.facebook.com/pages/category/Community-Organization/Fundacja-Psia-Kość-655992667837074/

http://idz.org.pl/

Świąteczna kampania charytatywna to niejedyny sposób, w jaki zooplus pomaga potrzebującym zwierzętom. Prowadzimy trzy stałe akcje charytatywne: ZOOPAKA, zoolove oraz Zapunktuj pomocą! Każdy z nich działa nieco inaczej. Możesz poczytać o nich tutaj.

Ty również możesz pomóc! Stań się częścią niosącej pomoc zwierzętom rodziny zooplus!

Leave a Reply