#lubimyzwierzaki — o co chodzi?

Chcesz wybrać się na spotkanie z przyjaciółmi w lokalu, ale jednocześnie nie chcesz zostawiać swojego pupila samego w domu.

Podczas spaceru z psiakiem spotykasz starego znajomego i, ponieważ macie czas, chcecie pogadać w jakiejś przytulnej knajpce w okolicy.

Na szczęście, choć być może nie każdy już o tym słyszał, coraz więcej lokali “lubi zwierzaki”.

Wspólnie z Krakowskim Towarzystwem Opieki nad Zwierzątami chcemy ułatwić Ci zlokalizowanie zwierzolubnych miejsc w Twoim mieście.

Nasza akcja #lubimyzwierzaki ma na celu zebranie restauracji i kawiarni, które chętnie przyjmują do siebie zwierzaki i oferują im napitek i poczęstunek, a następnie umieszczenie ich na jednej przejrzystej mapce oraz oznaczenie samego lokalu tak, by opiekunowie od razu wiedzieli, że mogą do niego bez obaw wejść ze swoim czworonożnym podopiecznym.

Akcję #lubimyzwierzaki rozpoczęliśmy w Krakowie. Wzięło w niej udział ponad 70 przyjaznych zwierzakom krakowskich lokali.

Nasi koledzy z zespołu zooplus nie tylko wraz z KTOZ organizowali całą akcję, ale również brali w niej czynny udział.

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z roznoszenia naszych misek i mapek do przyjaznych zwierzętom krakowskich lokali oraz znakowania ich wejść.

Śledźcie nas na Facebooku – już niebawem opublikujemy nasze mapki ze zwierzolubnymi lokalami w Krakowie.

Leave a Reply