Aplikacja mobilna zooplus — ulepszamy ją dla Ciebie

aplikacja mobilna zooplus

Słyszałeś o naszej aplikacji mobilnej?

W 2014 rozwinęliśmy aplikację na Android i iOS, by ułatwić Ci zakupy w naszym sklepie i korzystanie z innych naszych usług. Cały czas chcemy się dla Ciebie rozwijać i usprawniać nasze narzędzia.

logowanie aplikacja mobilna zooplus

Dzięki aplikacji szybko i wygodnie złożysz zamówienie, obejrzysz produkty, skomentujesz je, dodasz zdjęcia, wybierzesz premie, sprawdzisz status swojego zamówienia i dużo więcej…

Do aplikacji dołączyliśmy niedawno Magazyn o zwierzętach zooplus, który teraz możesz przeglądać wygodnie na swoim telefonie, jadąc tramwajem czy czekając w kolejce do weterynarza.

Magazyn zooplus w aplikacji

Wspaniałą opcją jest czytnik kodów kreskowych. Jak to działa? Kiedy jesteś w zwykłym stacjonarnym sklepie, dyskoncie, drogerii, hipermarkecie po prostu zeskanuj kod kreskowy np. danej karmy lub przysmaku. Aplikacja natychmiast pokaże Ci ten produkt w naszym sklepie – oczywiście w lepszej cenie! Od razu możesz złożyć zamówienie i zaoszczędzić!

Poza tym, będąc użytkownikiem naszej apki zyskujesz więcej ofert promocyjnych, które przygotowujemy specjalnie dla użytkowników aplikacji, jak np. dodatkowe punkty bonusowe.

Używanie aplikacji mobilnej zooplus jest bardzo wygodne. Możesz złożyć swoje zamówienie gdziekolwiek jesteś — dzięki temu Twój zwierzak zawsze otrzyma ulubioną karmę na czas!

Co jeszcze zmieniliśmy dla Ciebie ostatnio?

  • Dane logowania są zapisywane w aplikacji, co sprawia, że nie ma potrzeby ponownego logowania
  • Zmodernizowaliśmy design, by był jeszcze bardziej przejrzysty i przyjemny dla oka, a poruszanie się po apce było intuicyjne i proste
  • Umożliwiliśmy przybliżenie zdjęć, dodaliśmy galerię zdjęć produktów oraz dostęp do zdjęć dodawanych przez klientów
  • Aplikacja jest szybsza i bardziej stabilna
  • Dodatkowo możesz teraz śledzić swoje zamówienia

Aplikację można ściągnąć tutaj:

ANDROID (np. HTC, Samsung): https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zooplus
iOS (iPhone): https://itunes.apple.com/pl/app/zooplus-pl/id797224790


Leave a Reply