Znajdź weterynarza w swojej okolicy z zooplus!

Weterynaria w Twoim mieście

Z wielką radością informujemy, że uruchomiliśmy dla Was platformę internetową „wyszukiwarka weterynarzy zooplus”! Jej zadaniem jest ułatwienie Ci znalezienie odpowiedniego weterynarza w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.

wyszukiwarka weterynarzy zooplus

Wyszukiwarka weterynarzy – znajdź i zostaw opinię

Wyszukiwarka weterynarzy zooplus to przeglądarka z filtrami, które dają możliwość dostosowania wyników wyszukiwania do potrzeb użytkownika. Możesz wyszukać placówki weterynaryjne lub weterynarza po miejscowości, rodzaju podejmowanych zwierząt, specjalizacji lekarzy, typie placówki, godzin otwarcia oraz minimalnej oceny użytkowników wyszukiwarki! Chcemy zaoferować użytkownikom naszych platform miejsce, gdzie będą mogli dzielić się swoimi doświadczeniami z daną placówką weterynaryjną.

Możesz pomóc nam się rozwijać

W naszej bazie znajdują się profile już ponad 5,5 tys. placówek! Wiesz o istnieniu placówki, której brakuje w naszej bazie? Zgłoś nam to! Naciśnij na stronie głównej wyszukiwarki weterynarzy niebieski przycisk „Dodaj placówkę” i napisz do nas. Zauważyłeś, że na stronie placówki wyświetlają się błędne informacje? Również będziemy wdzięczni, jeśli dasz nam znać. Na stronie placówki kliknij w „Aktualizuj dane” i wybierz kategorię.

zaktualizuj dane o placówce

Jesteś weterynarzem?

Bardzo możliwe, że profil Twojej placówki weterynaryjnej już widnieje w naszej bazie. Być może nawet dostałeś od nas pocztą list z kodem ID i kodem weryfikującym. Jeśli tak, wejdź na stronę https://www.zooplus.pl/weterynarz/dla-weterynarzy i zaloguj się do swojego profilu! Po zalogowaniu zostaniesz jego wyłącznym administratorem i będziesz mógł go optymalizować, dodając informacje o sobie, zdjęcia i inne informacje, które mogą zainteresować opiekunów potencjalnych pacjentów. Jeśli nie możesz znaleźć swojego profilu, a chciałbyś być częścią naszego katalogu, napisz do nas wiadomość mailową na adres weterynarz@zooplus.com. Nie chcesz, by Twoja placówka widniała w naszej wyszukiwarce? Nie ma sprawy! W każdej chwili możesz zażądać usunięcia danych z wyszukiwarki. Daj nam znać, a zajmiemy się tym tak szybko, jak to tylko możliwe.

Zostań z nami

korzyści dla Twojej placówki

Więcej pacjentów

Coraz więcej właścicieli zwierząt zasięga informacji o weterynarzach i ich placówkach w internecie. Z pomocą naszej wyszukiwarki weterynarzy zooplus możesz stworzyć zoptymalizowaną stronę internetową dla swojej placówki i zyskiwać wzmożone zainteresowanie nowych pacjentów.

Jakość i bezpieczeństwo

zooplus od 1999 roku świadczy swoje usługi online. Jakość treści i bezpieczeństwo klientów to dla nas najwyższe priorytety. Nasza polityka weryfikacji treści ochroni Ciebie i Twoją placówkę przed fałszywymi opiniami i profilami.

Dla wszystkich takie same korzyści

zooplus wszystkich weterynarzy traktuje równo. Nie sprzedajemy pozycji w rankingu. O kolejności wyświetleń decydują parametry wyszukiwania użytkownika oraz ilość opinii danej placówki.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej zoptymalizowanej przeglądarki weterynarzy! Korzyści dla weterynarza i informacje dla pacjentów!

— zespół zooplus

Leave a Reply