Drzwiczki dla psa

Drzwiczki dla psa

Drzwiczki dla psa to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla właściciela psa kanapowego, mieszkającego w domu z ogrodem.

Twój pies może wejść do domu w dowolnym momencie lub wyjść na zewnątrz, jeśli odczuwa potrzebę, i wrócić, nawet podczas Twojej nieobecności w domu!

Aktualnie obecne na rynku drzwi i bramki ograniczające dla psów to urządzenia zaawansowane technicznie. Możesz ustawiać je dowolnie tak, by otwierały się tylko w jednym kierunku, na przykład na zewnątrz, lub w obu kierunkach. Możesz także naturalnie zamknąć drzwi dla psa zupełnie.

Drzwiczki dla psów są odporne na warunki atmosferyczne i nie rzucają się w oczy dzięki dyskretnej konstrukcji i uniwersalnemu, nowoczesnemu wyglądowi.

Większość drzwiczek dla psów posiada także różnego rodzaju zabezpieczenia, na przykład antyprzeciągowe oraz sterowana jest za sprawą mikroczipów, które zaczepić można na obroży czy szelkach psiaka, dzięki czemu cała obsługa po zaprogramowaniu odbywa się automatycznie.

Drzwiczki dla psa SureFlap z mikrochipem

Masz małego psa i kota i chcesz, by oboje korzystali z drzwiczek? Nie ma sprawy! Drzwiczki potrafią sczytać i zapamiętać nawet do 40 mikroczipów.

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwiczek dla psa na zooplus.pl. Dajemy gwarancję najwyższej jakości w korzystnej cenie.

Leave a Reply