Top 10 produktów dla psów na lato

Akcesoria na lato dla psa

Kto nie chce korzystać z ciepłych słonecznych dni lata? Chociaż jest to fantastyczny czas, musisz być ostrożny podczas spacerów i zabaw z pupilem na zewnątrz: Temperatura wzrasta znacznie i nieustanny upał może stać się uciążliwy, a nawet niebezpieczny. Ale bez obaw! Poniżej przedstawiamy top dziesiątkę produktów na lato, które pomogą psu przetrwać ekstremalne temperatury i wpłyną pozytywnie na jego samopoczucie.

 1. Obroża przeciwpasożytnicza: skuteczne i wygodne rozwiązanie w walce z kleszczami i pchłami. Obroża chroni również przed atakami komarów – przyda się nad wodą!
 2. Basen dla psów: zabawa w basenie to idealny sposób na ochłodę w najgorętsze dni. Nasz basen Dog Pool Keep Cool wykonany jest z trwałego tworzywa sztucznego ze wzmocnionymi ścianami. Jest dostępny w trzech rozmiarach, nadaje się dla psów wszelkich wielkości.
 3. Obroża chłodząca: Temperatury są nie do wytrzymania? Obroża chłodząca dla psa odświeża i pobudza krążenie. Wystarczy umieścić ją w zamrażarce na 15 minut i jest gotowa, by założyć ją psu.

  obroża dla psa na lato

 4. Mata chłodząca: nasza mata chłodząca Keep Cool powoli schłodzi organizm zwierzaka i wesprze jego gospodarkę cieplną. Mata jest zawsze gotowa do użycia, nie trzeba jej wcześniej schładzać. Mata zapewni przyjemny chłód w upalne letnie dni, także podczas podróży czy wycieczki. Specjalna budowa umożliwia łatwy transport.
 5. Miska chłodząca: dostarcza schłodzoną wodę przez wiele godzin. Polecamy miskę Trixie Fresh & Cool z akumulatorem chłodzącym wielokrotnego użycia, solidną, z antypoślizgowym spodem, którą można wygodnie umyć w zmywarce.
  miska chłodząca dla psa
 6. KONG: odpowiedni dla wszystkich psów, także dla szczeniąt, które zmieniają zęby. Jeśli szukasz fajnego sposobu, aby zaangażować psiaka w zabawę, nagrodzić przekąską i ochłodzić jednocześnie, KONG będzie idealnym rozwiązaniem! Zamroź wypełnionego przysmakami i pastą KONGa w zamrażarce i podaj psu. Doskonała wielogodzinna zabawa gwarantowana!
 7. Mokre karmy zoolove: w gorące dni eksperci zalecają podawanie psom mokrej karmy, ponieważ przyczynia się ona do wzrostu poziomu przyjmowanych płynów (mokry pokarm zawiera około 80% wody). Czy jest coś bardziej pokrzepiającego od pomocy potrzebującym zwierzakom przy jednoczesnym sprawianiu radości swojemu? 10% wartości sprzedaży netto produktów zoolove przekazywane jest organizacjom działającym na rzecz zwierząt! Karmy mokre zoolove by zooplus znajdziesz tutaj.
 8. Zabawki wodne: idealnie nadają się do zabawy w wodzie i na zewnątrz, są solidne i praktyczne: unoszą się na wodzie i posiadają intensywne kolory, by z daleka rzucały się w oczy, dzięki czemu bardzo rzadko się gubią. Zainteresowany? Kliknij w obrazek poniżej.
  Zabawki wodne dla psa
 9. Automatyczne poidełko-fontanna: zapewni psu czystą i świeżą wodę i zachęci do przyjmowania większej ilości płynów, a to, jak wiadomo, w lecie ma wielkie znaczenie! Na przykład dzięki topsellerowemu poidełku Drinkwell Platinum pies do dyspozycji będzie miał stale świeżą i bogatą w tlen wodę.
 10. Frisbee: ruch to zdrowie! Kiedy za oknami piękna pogoda, to aż chce się wyjść na świeże powietrze i oddać aktywności fizycznej. Jeśli chcesz ruszać się razem ze swoim pupilem, mamy dla Was propozycję – zaopatrzcie się we frisbee! Dogfrisbee to doskonały sport na ciepłe dni dla czworonoga i jego właściciela. Jak zacząć przygodę z tym sportem? Czytaj tutaj.

Z naszą TOP 10tką Twój pies będzie doskonale bawił się przez całe lato i zapomni co to męczące upały!

Leave a Reply