Josera – najwyższa jakość z Niemiec

Josera karma dla psa i kota

Marka Josera oferuje szeroką gamę karm dopasowanych do potrzeb Twojego pupila, w zależności od jego aktywności fizycznej, wieku i specyficznych potrzeb. Receptura karm marki Josera jest nieustannie ulepszana zgodnie z wynikami najnowszych badań nad żywieniem zwierząt. Regularne kontrole laboratoryjne składników gotowej karmy dają gwarancję “najwyższej jakości z Niemiec”. Wyroby zwierzęce zawarte w karmie są w standardzie pożywienia przeznaczonego do spożycia przez człowieka. Karmy Josera nie zawierają sztucznych aromatów, konserwantów, ani barwników.

Josera dla psa

Karma Josera dla psówKarmy dla psów Josera cechują skrupulatnie opracowane receptury, które uwzględniają wyłącznie wysokiej jakości składniki. Spośród bogatego asortymentu karm Josera dla psów z pewnością uda Ci się wybrać odpowiedni produkt, dopasowany optymalnie do potrzeb Twojego psa. Przykładowe karmy Josera dla psa to:

  • Josera Festival: wyjątkowo smaczna karma sucha z łososiem dla aktywnych psów, z pysznym sosem w proszku, dzięki któremu krokieciki można zamoczyć w wodzie i podawać na mokro, karma zawiera wyważoną kombinację składników odżywczych specjalnie dla zdrowia kości, stawów i sierści.
  • Josera Kids: specjalistyczna karma sucha dla masywnych szczeniąt ras średnich i dużych od 8 tygodnia, zapewnia zdrowy rozwój, wzmacnia kości i funkcje serca, o wyważonej wartości kalorycznej, może być spożywana także przez dorosłe psy.
  • Josera Family: karma odpowiadająca na potrzeby ciężarnych i karmiących suczek oraz ich szczeniąt, bez glutenu, z tauryną, przeciwutleniaczami oraz wartościowymi kwasami tłuszczowymi, które wspomagają psy w fazie intensywnego wzrostu.

Josera dla kota

Karmy Josera dla kotów

Karmy dla kotów Josera zawierają dużą ilość wyłącznie wysokowartościowych oraz lekkostrawnych białek. Różne rodzaje karmy, dostosowane do wieku, płci i stopnia aktywności fizycznej kota, pozwalają na jak najlepsze dopasowanie karmy do jego potrzeb. Na przykład:

  • Josera Catelux: pyszna karma z mięsem kaczki i ziemniakami stworzona dla koneserów, gwarantuje zdrowie skóry i połysk sierści oraz redukuje tworzenie się kłaczków.
  • Josera SensiCat: karma wytwarzana ze szczególnie łatwo przyswajalnych składników, idealna dla kotów wrażliwych na pokarm oraz wybrednych kocich smakoszy, zawiera lekkostrawny drób, przeciwdziała powstawaniu kłaczków.
  • Josera Léger: karma dla starszych kotów, które cierpią na nadwagę, o zredukowanej zawartości kalorycznej.

Karmy JOSERA Premium w skrócie:

  • Wytwarzane wyłącznie z wysokowartościowych, naturalnych składników
  • Bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów
  • Bez cukru, pszenicy, soi i produktów mlecznych
  • Powstają w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych w niemieckim zakładzie z niemiecką precyzją!

Sprawdź w sklepie zooplus super zestaw startowy Josera dla szczeniąt!

Leave a Reply