Orijen – naturalne karmy suche dla psa i kota

Karmy suche OrijenZarówno psy, jak i koty z natury są drapieżnikami, łowcami i mięso- oraz częściowo wszystkożercami. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że najlepsza dla nich dieta powinna się więc opierać na ich pierwotnym, naturalnym pożywieniu, tj. jak największej ilości zwierzęcego białka.

Producent karm premium Orijen reprezentuje nowy kierunek w żywieniu psów i kotów, który bazuje na zgodności biologicznej. Receptury karm Orijen dla psa i dla kota charakteryzuje wysoka zawartość białka zwierzęcego i zredukowana ilość ciężkostrawnych węglowodanów. Karmy Orijen to w 85% świeże mięso w jakości żywności przeznaczonej do spożycia przez człowieka, w 15% zaś owoce i warzywa, a także całkowity brak zbóż. Każdą z karm Orijen cechuje ponadto obecność specjalnej formuły, zwanej WHOLEPREY™: Użyte w procesie ich wytwarzania mięso, wątróbki, serca, nerki i chrząstki są dopasowane do pierwotnych, naturalnych potrzeb żywieniowych zwierząt, do których są zaadresowane.

Orijen dla psa

Orijen Puppy Large

Orijen oferuje suche karmy dostosowane do wieku psa.

Orijen Puppy i Orijen Puppy Large to karmy dostosowane do potrzeb szybko rozwijających się psów w fazie wzrostu. Orijen Puppy Large skierowana jest dodatkowo dla szczeniąt psów dużych ras, by zdrowo rozwijały się u nich wszystkie funkcje witalne oraz kształtowały silne mięśnie i kości.

Dla psów dorosłych Orijen oferuje warianty Orijen Adult Original, Orijen Regional Red oraz Orijen Adult 6-Fish. Mięso, wątróbki, serca, nerki i chrząstki użyte do wytworzenia karmy Orijen Original pozyskano z kurczaków i indyków z wolnego wybiegu. Orijen Regional Red wyróżnia wysoka zawartość wołowiny. Do karmy Orijen Adult 6-Fish natomiast trafiają wyłącznie najlepsze, świeże ryby, dostarczane każdego dnia przez regionalnych rybaków. Rybne filety, wnętrzności i chrząstki pozyskuje się z dziko żyjących sześciu gatunków ryb: sardynek, makreli, morszczuka, flądry, okonia i soli.

Z kolei dla starszych psów Orijen opracował karmę Orijen Senior, o składzie sprzyjającym spowolnionemu w związku z postępującym wiekiem trawieniu. Ponadto świeże liofilizowane wątróbki z kurczaka i indyka zapewniają najwyższą akceptację nawet u najbardziej wymagających psów.

Orijen dla kota

Orijen dla kota

Orijen dla kotów przygotował następujące warianty:

  • Orijen Cat & Kitten: Karma premium dla kociąt i dorosłych kotów, wspomaga zdrowy rozwój organizmu kota podczas fazy wzrostu, o smaku kurczaka.
  • Orijen Regional Red Cat: To przede wszystkim świeża wołowina Angus, a ponadto dziczyzna, świeże mięso bizona, surowa jagnięcina, wołowe wątróbki i żołądki oraz całe żyjące dziko sardynki z czystych wód i świeże owoce z wiejskich sadów.
  • Orijen Cat Six Fish, 6 ryb: Podobnie jak karma dla psa z sześcioma gatunkami ryb, karma Orijen Cat Six Fish ta zwiera filety rybne, narządy i chrząstki z sardynek, makreli, morszczuków, fląder, okoni i soli.
  • Orijen Tundra: Zawiera aż osiem rodzajów białek zwierzęcych – mięso kozie, dziczyznę, mięso jelenia, kaczki, baraninę oraz poławiane dziko golce, pstrągi i sardynki.
  • Orijen Fit & Trim: Receptura tej karmy rozwinięta została specjalnie z myślą o kotach z nadwagą lub ze skłonnościami do przybierania na wadze, zawiera więc zmniejszoną ilość węglowodanów (15%) i zupełnie nie zawiera cukru, zbóż, ziemniaków oraz tapioki, dzięki czemu skutecznie dopomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi.

Ponadto niski indeks glikemiczny wszystkich karm Orijen redukuje ryzyko wystąpienia nadwagi i wynikających z niej problemów zdrowotnych.

Karmy Orijen cechuje filozofia naturalnych składników: Współpraca z lokalnymi farmerami i rybakami zapewnia w 100% pewną jakość i świeżość naturalnych ekologicznych składników prosto z Kanady!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innych naszych top marek dla psa i kota na zooplus.pl!

Leave a Reply