Spersonalizuj swój zooplus! Stwórz profil swojego pupila na “Mój zooplus”

profil na zooplus.plStwórz profil swojego pupila i odbierz spersonalizowane rabaty i prezenty dla ukochanego zwierzaka!

Zmień swojego zwierzaka w gwiazdę Internetu! Na zooplus.pl możesz stworzyć dla niego specjalny profil – w trzech prostych krokach! Twój pupil powita Cię za każdym razem, gdy zalogujesz się do swojego konta na zooplus!

Oto jak to działa:

logowanie do zooplus

  1. Wejdź na zooplus.pl. Po prawej u góry strony znajdź i kliknij w “Mój zooplus”, a następnie wpisz swój e-mail i wymyśl hasło. Dla nowych klientów rejestracja jest możliwa podczas zamówienia. Rejestracja upoważnia Cię do korzystania z dalszych funkcji, na przykład właśnie do utworzenia profilu pupila!
  2. Kliknij “Profil mojego pupila” w sekcji “Twoje zwierzęta”, a następnie wybierz “Nowy profil”.
  3. Wypełnij formularz z danymi o Twoim pupilu i załaduj zdjęcie. Następnie kliknij przycisk “Zapisz” u dołu formularza.

formularz profilu pupila

Masz w domu więcej zwierzaków i chcesz, by wszystkie miały swoje profile na zooplus? Żaden problem! Możesz utworzyć do 10 różnych profili dla psów, kotów i małych zwierząt.

Utwórz profil, by także Twój zwierzak stał się członkiem naszej wielkiej zooplusowej rodziny!

Możesz też zapisać się do newsletter’a! Dostaniesz za to 100 punktów bonusowych na przyszłe zakupy! Wystarczy, że wybierzesz zwierzęta, które Cię interesują i wypełnisz podstawowe dane osobowe.

newsletter

Dzięki subskrypcji, będziemy mogli Cię regularnie informować o promocjach i nowych produktach, które mogą Cię zainteresować.

Zbliża się zima! Zapoznaj się z naszą ofertą bud dla psów, zwłaszcza ocieplanych, oraz cieplutkich legowisk i materaców. Nie pozwól marznąć swojemu zwierzakowi!

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

Leave a Reply