zooplus przekazuje ponad 100 tys. euro na organizacje opiekujące się zwierzętami

ZooplusNiezależnie od ich wielkości, organizacje opiekujące się zwierzętami zawsze potrzebują wsparcia. Samo zapewnienie pożywienia podopiecznym sprawia, że organizacjom pozostaje niewiele pieniędzy na niezbędną opiekę weterynaryjną czy zadbanie o infrastrukturę. Aby wesprzeć lokalne organizacje, zooplus stworzył markę zoolove by zooplus, która umożliwia klientom pomoc schroniskom poprzez robienie zakupów: 10 procent zysku z produktów tej marki przekazywane jest na rzecz organizacji.

Co trzy miesiące zespół zooplus wybiera nową organizację, która będzie otrzymywało wsparcie. Produkty zoolove by zooplus to pyszne karmy dla kotów i psów, zdrowe przysmaki oraz modne akcesoria. Możesz jednocześnie rozpieścić swojego pupila i pomóc zwierzętom w potrzebie!

Projekt zoolove by zooplus został zapoczątkowany przez niemiecki oddział sklepu zooplus, lecz obecnie dostępny jest również w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Danii, Hiszpanii, Czechach, Słowacji, Belgii, Szwecji, Finlandii, Polsce, Portugalii i we Włoszech. Z Waszą pomocą w 2016 roku zebraliśmy ponad 160 000 euro. A wygląda na to, że w 2017 roku zbierzemy jeszcze więcej! Od stycznia do września międzynarodowe sklepy zooplus przekazały już ponad 100 tys. euro! Jest to niesamowita suma, która trafi do schronisk i innych organizacji opiekujących się zwierzętami, również tak wyjątkowych jak Reptilienauffangstation München e.V czyli schronisko dla gadów zlokalizowane w Monachium.

W tym roku w Polsce zooplus pomógł sfinansować remont wybiegu dla psów w schronisku Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami oraz wsparł grupę 4DogS i akcję Zaginął Dom, a obecnie współpracuje z organizacjami będącymi pod opieką fundacji Viva!. Klienci polskiego zooplus przyczynili się do zebrania 3. najwyższej kwoty wśród wszystkich sklepów międzynarodowych biorących udział w zoolove by zooplus!

Szwedzka organizacja VOOV pomaga właścicielom zwierząt, którzy padli ofiarami przemocy domowej. Celem tej organizacji jest pomoc osobom, które przebywają w schroniskach dla ofiar przemocy domowej, poprzez tymczasowe zajmowanie się ich zwierzętami. VOOV tworzy nawet takie schroniska, w których można przebywać ze swoim pupilem! Wszystko to ma na celu ułatwienie ofiarom przemocy domowej powrót na właściwe tory.

Sklep zooplus w Wielkiej Brytanii również przekazał wsparcie schroniskom dla zwierząt: The Mayhew Animal Home i The Yorkshire Cat Rescue skorzystały z donacji naszych klientów. Przedstawiciele obu schronisk stwierdzili, że przekazane środki bardzo pomogą wszystkim ich podopiecznym!

Zooplus w Holandii pomógł kilku organizacjom m.in. DCN Geleidehonden. Wasze wsparcie sprawiło, że fundacja mogła kupić szczeniaki, które trenuje się na przewodników! zoolove by zooplus jest głównym sponsorem szczeniaków o imionach Mira, Milos, Marek i Milan.

Instytucje wymienione powyżej to tylko niektóre z organizacji non-profit, które wsparliśmy w Europie w 2017 roku. zoolove by zooplus ułatwia właścicielom zwierząt wspieranie organizacji pomocy zwierzętom bez dodatkowego wysiłku! Do produktów tej marki należą pyszne karmy dla kotów i psów, zdrowe przysmaki i modne akcesoria – wszystko, czego potrzebuje Twój pupil! Produkty te znajdziesz pod tym linkiem: zoolove by zooplus.

100 000 euro – donacja, która ratuje życia zwierząt w całej Europie! Z niecierpliwością czekamy, aż znów będziemy mogli wesprzeć organizacje pomocy zwierzętom w ich pracy!

Leave a Reply