Nowość w zooplus: karma mokra Concept for Life – zaspokaja potrzeby wszystkich kotów

karma Concept for Life

Kot kotu nierówny. Idealny sposób żywienia należy dostosować do wieku, rasy i poziomu aktywności kota. Tylko wówczas, gdy dieta jest dokładnie dostosowana do jego potrzeb, otrzyma on wszystko, co jest mu niezbędne, aby mógł cieszyć się dobrym zdrowiem. Na szczęście jest karma Concept for Life! To jedyna w swoim rodzaju karma, którą opracowano we współpracy z lekarzami weterynarii i która zorientowana jest na indywidualne potrzeby kota. Ponadto teraz karma dostępna jest w 85-gramowych saszetkach.

Najważniejszym elementem każdej karmy dla kota jest jej skład i dlatego Concept for Life zawiera wyselekcjonowane, wysokowartościowe mięsa. Do tego składa się z najlepszych surowców funkcjonalnych, zapewniających świetną strawność i przyswajalność pokarmu. Dla dobra Twojego kota całkowicie zrezygnowano z dodatku soi i cukru oraz wzmacniaczy smaku i konserwantów. Pyszne karmy w galarecie i sosie mają doskonały smak i zapewniają kotu różnorodność w misce.

Aby zapewnić jak najlepsze dostosowanie karmy do indywidualnych potrzeb kota, możesz wybrać spośród wielu rodzajów karmy w sosie i galarecie:

  • Karma Concept for Life „All Cats” przeznaczona jest dla kotów w wieku powyżej 1. roku życia o optymalnej wadze ciała. Lekkostrawne białka zapewniają dobrą strawność i akceptację.
  • Przemiana materii u kotów domowych ulega zmianie po zabiegu kastracji. Karmą dla kotów w takiej sytuacji jest Concept for Life „Sterilised Cat”. Odpowiednia kaloryczność i zawartość białka pomagają utrzymać optymalną wagę, a dl-metionina sprzyja zdrowiu dróg moczowych. Karma odpowiednia dla kotów w wieku powyżej 1. roku życia.
  • Oczywiście również koty o wrażliwym układzie pokarmowym mają szczególne potrzeby żywieniowe. Karma Concept for Life „Sensitive Cats” zapewnia doskonałą strawność i sprzyja utrzymaniu optymalnego poziomu bakterii flory jelitowej.
  • Aby zapewnić swojemu dorosłemu kotu wyjątkowo zdrową skórę i piękną sierść, podawaj mu karmę Concept for Life „Beauty”. Wysokowartościowy olej rybny, biotyna i cynk to składniki, które przyczyniają się do osiągnięcia takiego efektu.
  • Koty są mocno narażone na ryzyko nadwagi. Concept for Life „Light” to karma odpowiadająca na szczególne potrzeby kotów cierpiących na tę przypadłość – ma ona obniżoną kaloryczność przy jednocześnie podwyższonej zawartości białka. Dostarcza również wszystkich niezbędnych substancji odżywczych i witalnych. Dodatek
    l-karnityny pomaga osiągnąć optymalną wagę ciała.
  • Kocięta potrzebują karmy zawierającej wysokowartościowe składniki, które sprzyjają zdrowemu rozwojowi. Concept for Life „Kitten” to idealna karma kompletna dla kotów w wieku pomiędzy 2. a 12. miesiącem życia. Lekkostrawne białka, witaminy i minerały zapewniają zrównoważony rozwój organizmu oraz pokrywają wysokie zapotrzebowanie kaloryczne. Karma wzmacnia również rozwój układu odpornościowego.
  • Concept for Life „All Cats 10+” to pełnowartościowa karma dla kotów-seniorów w wieku powyżej 10. roku życia. Jest ona wysokowartościowym źródłem substancji odżywczych, witamin i niezbędnych kwasów tłuszczowych oraz ma odpowiednio dopasowaną kaloryczność, która pozwala kotu na pozostanie aktywnym mimo wieku. Obniżona zawartość minerałów odciąża nerki, a ekstrakt z małża pozytywnie wpływa na stan kości i stawów.

Zapewnij swojemu kotu całościowe odżywienie oraz doskonałe wrażenia smakowe. Karmy mokre Concept for Life dostępne są w praktycznych 85-gramowych saszetkach, czyli w idealnych porcjach do codziennego podawania, które ponadto zapewniają świeżość i smak.

Znasz już karmy suche Concept for Life?

Karmy mokre przyczyniają się do pokrycia potrzeb kota na nawodnienie organizmu, natomiast karmy suche wychodzą naprzeciw innej naturalnej potrzebie – podjadaniu małych porcji pokarmu w ciągu dnia. Połączenie karmy suchej i mokrej to doskonałe rozwiązanie, które ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie kota.

Wypróbuj teraz!

Karmy Concept for Life znajdziesz w zooplus:

Karmy mokre Concept for Life

Karmy suche Concept for Life

Leave a Reply