10 niezbędnych produktów z naszego wyboru premii

Punkty bonusoweKiedy ostatnio sprawdzaliście produkty dostępne w naszym sklepie z premiami? Co jakiś czas pojawiają się tam nowe artykuły, aby umożliwić jak najlepsze wykorzystanie punktów bonusowych, które otrzymujecie przy każdych zakupach w zooplus. Nie ważne, czy na Twoim koncie znajduje się już większa liczba punktów i chcesz je wykorzystać na coś wymyślnego, czy wolisz od czasu do czasu otrzymać drobny upominek, żeby nieco ożywić zamówienie (wiemy, że ciężko emocjonować się kocimi żwirkami…). Prezentujemy najciekawsze, naszym zdaniem, 10 produktów z naszego sklepu z premiami!

  1. Tigeria dropsy dla kota Lucky Grass (60 punktów)

NagrodaZa jedyne 60 punktów otrzymasz całą paczkę przepysznych kocich przysmaków – naszym zdaniem jest to doskonała okazja! Te smaczne przekąski zrobione są z suszonej trawy i zawierają naturalne witaminy. Są wygodną alternatywą dla własnych upraw trawy dla kotów, zwłaszcza gdy nie masz talentu do zajmowania się roślinami. Ponadto kształt dropsów sprawia, że świetnie nadają się do zabawek na przysmaki.

Masz za mało punktów? Możesz kupić ten produkt tutaj.

  1. Wędka dla kota z kolorowymi piórkami (65 punktów)

PremiaKolorowe piórka, pomarszczona folia i długi kijek – to połączenie pozwala na dziką zabawę z Twoim kotem, które pozwoli uniknąć zbyt bliskiego kontaktu z pazurkami. Chyba nie musimy pisać nic więcej, żeby Cię przekonać, że to doskonały produkt na wykorzystanie punktów?

Masz za mało punktów? Możesz kupić ten produkt tutaj.

  1. Jenny rękawica do pielęgnacji sierści (85 punktów)

BonusPrzyjemne z pożytecznym! Przy pomocy rękawicy do pielęgnacji sierści oczyścisz futro swojego kota z obumarłych włosów i kurzu, a jednocześnie sprawisz mu przyjemność delikatnym masażem. Włosy zbierają się na rękawicy, więc zebranie ich po zakończeniu jest proste i szybkie. Nieprzypadkowo jest to jedno z najczęściej wybieranych akcesoriów z naszego sklepu z premiami!

Masz za mało punktów? Możesz kupić ten produkt tutaj.

  1. Trixie nożyczki do pazurów (145 punktów)

Program bonusowyObcinanie pazurków u kotów jest bardzo istotnym zabiegiem. Pozwoli nie tylko uniknąć zadrapań mebli (i innych domowników…), ale również problemów samego kota – nieścierane pazury mogą wrastać w łapki, co powoduje ból i może uniemożliwiać chodzenie. Zwykłe obcinacze stosowane przez ludzi nie nadają się do tego zabiegu, ponieważ mogą miażdżyć pazurki, dlatego nożyczki, takie jak te z naszej oferty, są niezbędne!

Masz za mało punktów? Możesz kupić ten produkt tutaj.

  1. Trixie dozownik karmy i wody (280 punktów)

premia6Miski na karmę i wodę to niezbędne artykuły, które muszą znaleźć się „na wyposażeniu” każdego domu, w którym mieszka kot. Jednak dozownik firmy Trixie nie tylko spełnia funkcje zwykłej miski, ale pozwala również na długotrwałe zaopatrzenie Twojego pupila w wodę lub karmę. Jest to niezwykle praktyczne, gdy kot pozostaje sam w domu przez długi czas – w szczególności podczas upałów.

Masz za mało punktów? Możesz kupić ten produkt tutaj.

  1. Gourmet Gold Mix kawałków w sosie, 12 x 85 g (325 punktów)

GourmetWszyscy dobrze wiemy, że koty to dość wybredne stworzenia, zwłaszcza w kwestii karm. Jeżeli Twój futrzak lubi wykwintne smaki, warto podsunąć mu karmę Gourmet Gold Mix kawałków w sosie – jej niepowtarzalny smak uwiedzie każdego, nawet najbardziej wybrednego, smakosza.

Masz za mało punktów? Możesz kupić ten produkt tutaj.

  1. Catit Design Senses, tor do zabawy (620 punktów)

ZabawkiNiestety nie możemy zagwarantować, że Twój kot nagle przestanie znosić swoje łupy z polowań do domu, ale nie mamy wątpliwości co do tego, że ta interaktywna zabawka zajmie go na długie godziny i pozwoli zaspokoić instynkty łowieckie.

Masz za mało punktów? Możesz kupić ten produkt tutaj.

  1. Legowisko na kaloryfer Yumi (545 punktów)

Połączenie dwóch rzeczy, które koty uwielbiają – komfortu pluszowego legowiska oraz ciepła kaloryfera. Jakby koci styl życia nie był już dość wygodnicki!

Masz za mało punktów? Możesz kupić ten produkt tutaj.

  1. Kattovit Urinary, z kurczakiem, 4 kg (1350 punktów)

premia10Choroby dróg moczowych to jedna z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią koty. Bardzo często towarzyszy im powstawanie kamieni nerkowych, które niejednokrotnie prowadzą do powikłań przejawiających się jako schorzenia nerek. Może warto wykorzystać zgromadzone punkty bonusowe, aby zadbać o zdrowie swojego pupila?

Masz za mało punktów? Możesz kupić ten produkt tutaj.

  1. Oaza drapak dla kota (1780 punktów)

Drapak dla kota„Mój dom jest moją twierdzą”, brzmi stare przysłowie. Mimo że koty z reguły uważają całe mieszkanie za swoją własność, Twój pupil z pewnością ucieszyłby się z dodatkowego zakątka, z którego mógłby obserwować swe włości. Przeznacz uzbierane punkty na ten klasyczny drapak, by ucieszyć swojego tygrysa, a także nieco urozmaicić wystrój mieszkania.

Masz za mało punktów? Możesz kupić ten produkt tutaj.

Oto nasz wybór 10 najciekawszych produktów, które możesz otrzymać w zamian za uzbierane punkty bonusowe. Zgadzacie się z nim, czy może wybralibyście coś innego?

Leave a Reply