Nowość: naturalny żwirek zbrylający się Greenwoods Plant Fibre

Greenwoods Plant FibreFirma Greenwoods, dotychczas znana przede wszystkim ze swoich świetnych karm, teraz rozszerza swoją ofertę również o żwirki dla kotów. Są to w 100% naturalne żwirki produkowane z włókien roślinnych, które są nie tylko wysoce absorbujące, lecz również biodegradowalne. Ten szybko zbrylający się żwirek absorbuje płyny o wadze równej siedmiokrotności wagi własnej, co czyni go 3 razy bardziej efektywnym od tradycyjnych żwirków.

Greenwoods Plant Fibre to całkowicie naturalny żwirek dla kota wyprodukowany z  materiałów w 100% odnawialnych. Włókna roślinne, z których powstał, nadają mu przyjemny leśny zapach, a do tego czynią go bardzo lekkim, co oszczędzi Ci wysiłku podczas noszenia worków. Żwirek skutecznie zatrzymuje nieprzyjemne zapachy, a grudki można wyrzucać do toalety lub kompostu.

Żwirek jest nie tylko przyjazny środowisku, lecz również, a może przede wszystkim, przyjazny kotom. Praktycznie w ogóle się nie kurzy, co na pewno docenią starsze koty lub koty z alergiami, a ponadto jest delikatny dla kocich łap.

Życie jest przyjemniejsze ze żwirkiem Greenwoods Plant Fibre

Nadal trzeba Cię przekonywać? Sprawdź co sądzą o tym produkcie nasi klienci*:

 

„W ogóle się nie kurzy, świetnie się zbryla, a ziarenka nie są większe niż te w żwirku Cat’s Best. Jest bardzo ekonomiczny i na pewno jeszcze go kupimy”.

„Świetna alternatywa dla żwirków z glinki. Zaskoczyła mnie bardzo niska waga opakowania. Mam 4 koty, więc zawsze muszę taszczyć kilka worków po schodach – ten lekki żwirek to duża ulga dla moich pleców”.

„Ma naturalny zapach, nie kurzy się, a grudki można wyrzucić do toalety. Poza tym nie klei się do łapek i kot nie roznosi go po całym domu”.

„Bardzo dobrze absorbuje płyny o nieprzyjemne zapachy – równie dobrze co Cat’s Best. Zdecydowanie wart wypróbowania!”

 

Dowiedz się więcej o żwirku Greenwoods Plant Fibre tutaj.

*opinie klientów pochodzą z serwisu zooplus.de.

Leave a Reply