Dlaczego rasowe psy potrzebują specjalnej karmy?

Psy rasoweMalutki chihuahua, ogromny dog, mops czy labrador – rasy psów bardzo różnią się od siebie: wyglądem, postawą czy temperamentem. Z tego powodu ich potrzeby i wymagania żywieniowe są inne. Jedną z marek, która oferuje pożywienie dopasowane do rasy psa jest marka ROYAL CANIN.

Specjalna receptura karm ROYAL CANIN BREED dopasowana jest do konkretnych potrzeb psów różnych ras. Dzięki temu karma ta wspiera ich zdrowie i rozwój. Pewne rasy mają skłonność do nadwagi, podczas gdy inne mają większe zapotrzebowanie energetyczne – karmy ROYAL CANIN oferują każdej rasie odpowiednio dobrany do jej potrzeb kompleks składników odżywczych.

W produkcji karm Royal Canin Breed zwrócono także uwagę na kształt krokietów, tak aby każdy pies mógł bez problemu przyjmować pożywienie. Wiadomo przecież, że malutki Yorkshire Terrier ma całkowicie inaczej zbudowaną szczękę niż Rottweiler.

Zdrowa skóra, piękna sierść, mocne kości czy wytrzymałe mięśnie – karmy ROYAL CANIN® Breed zadbają o wszystkie te aspekty. Karma zapobiega też tworzeniu się kamienia nazębnego. Pomyślano także o niestrawionych pozostałościach karmy, ponieważ specjalna receptura wpływa korzystnie na zapach i ilość odchodów.

Stosowanie karm ROYAL CANIN Breed to pewność, że wszystkie potrzeby żywieniowe rasowego psa są zaspokojone. Co więcej karmy te dopasowane są też do wieku psa, dlatego możesz odpowiednio zatroszczyć się o rosnącego jak i dorosłego pupila.

W naszym sklepie znajdziesz też karmy Eukanuba dopasowane do rasy psa.

Leave a Reply