Nasze marki: Heim

heimHeim to niemieckie przedsiębiorstwo, które od ponad 100 lat produkuje wysokiej jakości produkty dla zwierząt. Założone w Kaltensundheim w Niemczech zaczynało jako niewielka firma produkująca akcesoria skórzane, takie jak obroże czy smycze dla psów. Chociaż dziś Heim to ciągle w dużej mierze produkty ze skóry, marka oferuje też akcesoria nylonowe, bawełniane czy wełniane, wszystkie tej samej świetnej jakości. Dodatkowo Heim gwarantuje, że części metalowe w ich produktach, takie jak klamry i obręcze mają specjalną powłokę zabezpieczającą je przed rdzą. W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz duży wybór akcesoriów dla psa właśnie tej marki, zaczynając od skórzanych smyczy i obroży, a kończąc na niezwykle trwałych smyczach i obrożach z Biothane.

Smycz dla psaJesienią dni stają się krótsze i zmrok zapada znacznie szybciej, dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo psa w czasie spacerów. Ze smyczą Heim Bio-Thane w kolorze jaskrawo-żółtym masz pewność, że Twój pies będzie widoczny z daleka. Ponadto smycz jest niezwykle wytrzymała, wodoodporna, wykonana z mocnego, ale przy tym delikatnego materiału, co sprawia, że nadaje się do użycia w każdych warunkach i łatwo się ją czyści. Smycze dla psa z Biothane wyglądają jak skóra i są tak samo miękkie, ale odznaczają się ogromną wytrzymałością poliestru z pokryciem poliuretanowym.

smycz heimJeżeli cenisz klasykę, na pewno spodobają Ci się bardziej tradycyjne produkty marki Heim. Skórzana smycz i obroża dla psa z zestawu Heim Buffalo, koniakowe są wykonane z mięciutkiej skóry z eleganckimi nitowaniami. Skóra jest tak opracowana, że nawet w najbardziej deszczową pogodę pozostaje miękka i delikatna dla skóry. A części metalowe zabezpieczone są przed rdzą.

Sprawdź sam – wypróbuj produkty marki Heim dostępne w naszym sklepie!

Leave a Reply