Słodkich snów!

Legowisko10 legowisk dla psa, które zapewnią mu najlepszy sen

Wszyscy potrzebujemy odpoczynku, aby czuć się świetnie. Odpowiednia ilość snu pomaga nam utrzymać dobrą formę, zmniejszyć stres i pozostać w dobrym humorze.

Tak samo jest ze zwierzętami. Dlatego wybór odpowiedniego legowiska jest niezwykle istotny. Musisz wziąć pod uwagę wiele różnych czynników, które mogą wpłynąć na jego zdrowie, aby być pewnym, że dajesz mu wszystko co najlepsze.

W sklepach zoologicznych znajdziesz ogromny wybór różnych legowisk dla psa: zgodne z najnowszymi trendami, ortopedyczne, legowiska outdoor (do użytku na świeżym powietrzu), o różnych kształtach (prostokątne, owalne, okrągłe), materace, poduszki i sofy.

Warte uwagi są legowiska ortopedyczne, które dopasowują się do fizjologicznych kształtów psa i pomagają poprawić stan zdrowia Twojego pupila. Dostępne są także legowiska higieniczne, dla wrażliwszych psów i tych z alergiami. Legowiska te wykonane są z odpowiednich materiałów, w których nie zagnieżdżają się roztocza i które nie brudzą się tak łatwo.

LegowiskaZooplus przygotował listę 10 legowisk dla psa, które są przez Was najczęściej wybierane:

  1. Trixie Sammy legowisko dla psa to okrągłe, dwustronne legowisko z wysokim rantem, o który pies może oprzeć wygodnie głowę. Legowisko jest odpowiednie dla małych i średnich psów. Można prać je w pralce.
  2. Trixie Gino legowisko dla psa to miękka poduszka obszyta pluszowym materiałem. Odpowiednia dla średnich i dużych psów.
  3. Trixie Hunting legowisko dla psa – łatwe w czyszczeniu, okrągłe i jedwabiście miękkie.
  4. Jaskinia Bone, beżowo/ brązowa to dwuczęściowe legowisko; w łatwy sposób z przytulnej jaskini możesz zrobić zwykłe legowisko, dla małych psów
  5. Ortopedyczne legowisko dla psa, czworokątne z wypełnieniem Memory Foam i wysokimi bokami zapewni najwyższy komfort spania. Pianka idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, odciążając stawy i kręgosłup. Dodatkowa warstwa pianki zapobiega odleżynom.
  6. Materac dla psa Wellness z imitacji zamszu zapewni najwyższy komfort starszym psom i tym, które mają problemy ze stawami i kręgosłupem. Pianka Memory Foam idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, odciążając stawy i kręgosłup.
  7. Trixie Winny poduszka dla psa to legowisko odpowiednie do użytku nawet na zimnych podłożach, ponieważ materiał, z którego jest wykonane utrzymuje ciepło.
  8. Poduszka dla psa Cozy Little Foot to ciekawe legowisko w kształcie łapki, z oparciem, idealne dla szczeniąt i bojaźliwych psów, nie przepuszcza chłodu podłoża.
  9. Higieniczne legowisko dla psa, tabac jest niezwykle łatwe w czyszczeniu, wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, chroni przed chłodem podłoża.
  10. Karlie legowisko OrthoBed, czworokątny to legowisko ortopedyczne ze specjalną formułą Memory Foam, dopasowującą się do kształtu ciała psa. Pomaga usunąć różnego rodzaju bóle, szczególnie bóle kręgosłupa i bóle stawów.

Szeroki asortyment świetnej jakości legowisk dla psa w korzystnej cenie zawsze w zooplus!

Leave a Reply