Mokra karma Royal Canin – dopasowana do naturalnych potrzeb i upodobań kotów

Karma royal caninKażdy kot lubi co innego. Zwłaszcza jeśli chodzi o jedzenie. Na przykład, jedna trzecia kotów preferuje mokrą karmę w galarecie, a dwie trzecie woli karmę w sosie. Koty wybierają karmę, która jest dopasowana do ich zapotrzebowania na składniki odżywcze i upodobania.

Te naturalne instynkty i upodobania są uwzględniane przez producentów karmy Royal Canin. Dlatego te karmy opierają się na unikalnym profilu odżywiania, który jest instynktownie wybierany przez koty. Jednocześnie możesz wybrać pomiędzy wariantami w sosie i w galarecie. Dzięki temu kot dostaje wszystko czego potrzebuje zgodnie ze swoimi upodobaniami. Ponadto karmy Royal Canin dopasowane są do wieku kota i różnych innych czynników, które zmieniają zapotrzebowanie kota na składniki odżywcze.

Dla kotów, które przekroczyły 12 rok życia przeznaczony jest Royal Canin Ageing +12 w sosie lub Royal Canin Ageing +12 w galaretce. Ten rodzaj karmy jest odpowiedni dla kotów z problemami stawów czy nerek. Składniki karmy wspomagają zdrowie stawów i odciążają nerki.

Royal Canin Sterilised w sosie lub w galarecie odpowiada zmienionym potrzebom kotów po kastracji. Ich przemiana materii spowalnia się, dlatego karma jest uboższa w węglowodany, pomagając utrzymać kotu idealną wagę, a przy tym zapobiega powstawaniu kamieni nerkowych, które często tworzą się u wykastrowanych kotów.

Podając kotu mokrą karmę Royal Canin w połączeniu z suchą karmą tej marki będziesz mieć pewność, że składniki odżywcze są odpowiednio dobrane i wyważone.

Karma dla kota w sklepie zooplus.

Leave a Reply