Miska dla psa

Miska dla psaDobrze dobrana miska dla psa, to podstawa wyposażenia ekwipunku każdego psa. W zooplus możesz ją wybrać spośród kilku gatunków. Masz do wyboru miski z tworzywa sztucznego, ze stali szlachetnej lub ceramiczne.  Możesz jeszcze zadbać o uzupełnienie miski w postaci stojaka lub podkładki.

Miska ze stali szlachetniej

Miska wykonana ze stali szlachetnej jest bardzo higieniczna i łatwa w czyszczeniu. W naszym sklepie znajdziesz ich duży wybór zarówno pod względem rozmiarów jak i modeli. Obecnie najchętniej kupowane są podwójne miski ze stali szlachetnej. Tego typu miskę dobrze się czyści, a to zapobiega osadzaniu się bakterii i zarazków na jej powierzchni.

miskaMiska z tworzywa sztucznego

Miski plastikowe są lekkie i poręczne. Umieszczona przy podstawie obwódka uniemożliwia ślizganie się. Tego typu miski są dostępne w naszym sklepie w wielu modelach i wariantach kolorystycznych.  Taka miska przyciągnie nie jedno spojrzenie w Twoim domu.

Miska dla psaMiska ceramiczna

Miska ceramiczna to najbardziej klasyczna forma miski na karmę. Jest ponadczasowa i przyciąga wzrok swoją prostotą oraz pięknymi wzorami.

Leave a Reply