Nowa, mobilna aplikacja zooplus

Aplikacja MobilnaW XXI wieku wszystko się zmienia, nasz sklep także nie zostaje w tyle. Idąc z duchem czasu, stworzyliśmy polską aplikację zooplus. Aplikacja dostępna jest dla wszystkich telefonów komórkowych z systemem Android/iOS!

Polubi ja każdy miłośnik nowinek, ale nie tylko.

Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze i przejrzysta. Dzięki niej szybko zamówisz swoje ulubione produkty w każdym miejscu i o każdej porze. Aplikacja została dostosowana do telefonów komórkowych, a to sprawia, że bardzo łatwo i przyjemnie się z niej korzysta. Nie musisz niczego powiększać i szukać, wszystko jest w zasięgu wzroku, jako że zbędne informacje, rozpraszające użytkownika i wydłużające czas ładowania zostały usunięte.

Dzięki tej aplikacji szybko i wygodnie złożysz zamówienie, obejrzysz produkty, skomentujesz je, dodasz zdjęcia, wybierzesz premie, sprawdzisz status swojego zamówienia i dużo, dużo więcej…

Wspaniałą opcją jest czytnik kodów kreskowych. Jak to działa? Kiedy jesteś w zwykłym stacjonarnym sklepie, dyskoncie, drogerii, hipermarkecie po prostu zeskanuj kod kreskowy np. danej karmy lub przysmaku. Aplikacja natychmiast pokaże Ci ten produkt w naszym sklepie – oczywiście w lepszej cenie! Od razu możesz złożyć zamówienie i zaoszczędzić!

Zapraszamy do ściągania polskiej aplikacji zooplus na telefony z systemem Android/iOS

zooplusKod kreskowy

Aplikację można ściągnąć tutaj:

ANDROID (np. HTC, Samsung): https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zooplus

iOS (iPhone): https://itunes.apple.com/pl/app/zooplus-pl/id797224790

Miłego korzystania!

Leave a Reply