Ubierz ciepło swojego psa zimą!

Ubierz ciepło swojego psiaka zimą!

Nie tylko nam dosUbranka dla psakwierają mrozy. Nasi pupile również odczuwają zimno. Wiele małych oraz krótkowłosych psów marznie podczas niskich temperatur. Aby zimowe spacery były samą przyjemnością, zastanów się nad zapewnieniem swojemu psiakowi ciepłego i wygodnego ubranka. Jego noszenie to nie tylko moda. Coraz więcej ekspertów oraz lekarzy weterynarii zaleca zakładanie naszym czworonożnym przyjaciołom odzieży ochronnej w zimie.

Zapraszamy Cię do naszego sklepu internetowego http://www.zooplus.pl/, w którym z pewnością znajdziesz coś dla swojego pupila. Udanych zakupów!

One Reply to “Ubierz ciepło swojego psa zimą!”

  1. Chętnie kupiłabym mojemu Deciemu jedno z Waszych ubranek, jednak Deci by mnie znienawidził. Nie znosi, kiedy próbuję go w coś ubrać. Nawet z szelkami ma problem. Na szczęście zakupione u Was szelki Julius K9 polubił i bez obiekcji je toleruje. Swoją drogą fajnie byłoby, gdybyście napisali o różnicach między szelkami a obrożą i “wskazaniach do stosowania” w zależności od charakteru psa, budowy ciała i innych cech wskazujących do zastosowania jednego z dwóch sposobów wyprowadzania. Wiele jest sprzecznych zdań na ten temat również na szkoleniach dlatego dobrze, żeby ktoś w końcu rozwiał wątpliwości 😉

Leave a Reply